Filmy promocyjne, korporacyjne oraz reklamowe dla firm

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie: filmowanie konferencji, tworzenie filmów korporacyjnych, promocyjnych i wizerunkowych oraz produkcja spotów reklamowych. Filmy promocyjne czy też korporacyjne przygotowujemy kompleksowo - od projektu, przez wykonanie po finalny produkt. Jednocześnie dbamy o zachowanie wysokiej jakości produkcji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego nasze filmy promocyjne dla firm są tak skuteczne i interesujące. Nie korzystamy z gotowych schematów - pomysły i projekt dostosowujemy do Twoich oczekiwań i potrzeb. Szczególnie atrakcyjne mogą być dla Państwa przygotowywane przez nas filmy reklamowe.

Jesteśmy tu by Ci pomóc, sprawdź naszą ofertę!

 Relacje z eventów


To dynamiczne i nowoczesne relacje z wydarzeń promocyjnych, firmowych czy też filmowanie konferencji. Oferujemy przy ich tworzeniu filmowanie dronem, co znacznie wpływa na walory wizualne każdego filmu.

Filmy wizerunkowe

Mogą służyć za istną wizytówkę firmy, wykorzystuje się je zarówno na portalach społecznościowych, jak i na konferencjach, targach. Filmy wizerunkowe pozwalają na zbudowanie pozytywnego wizerunku. Przedstawiają zarówno jej działalność, jak i filozofię. Służą również ku temu, by przedstawić z jak najlepszej strony pracowników oraz usługi lub produkty oferowane przez firmę. Dobrze stworzony film wizerunkowy ma swoje przełożenie na osiągane efekty. Ułatwia on znalezienie klientów oraz nawiązanie współpracy z innymi przedsiębiorcami.Programy internetowe i telewizyjne


Tworzymy produkcje o różnorodnej tematyce na potrzeby internetu lub telewizji.

Fotografowanie i filmowanie dronem


Oferujemy usługi foto i video z wykorzystaniem dronów dostosowanych do budżetu i potrzeb klienta. Mogą one służyć jako filmy promocyjne dla firm i zostać wykorzystywane na przykład w mediach społecznościowych w celu przekazywania informacji o działaniach firmy.

Produkcja reklam


Jednymi z najbardziej interesujących dla naszych klientów okazały się filmy reklamowe dla firm. Produkcja reklam pozwala na budowanie wizerunku, rozpoznawalności i prestiżu firmy poprzez tworzenie filmu dostosowanego do potrzeb klienta i kanałów emisji (Internet, telewizja). Filmy reklamowe dla firm to przede wszystkim sposób na dobry i skuteczny marketing.Teledyski


Zapraszamy do współpracy twórców każdego gatunku muzycznego. Wspólnie możemy stworzyć videoklip z odpowiednim wyczuciem estetycznym i wizją.

Filmy korporacyjne


Nasza firma posiada w swoich usługach filmy korporacyjne, które budują wiarygodność przedsiębiorcy oraz są wykorzystywane w promocji (social media, strony internetowe, targi, eventy). Tego rodzaju produkcja filmowa przybliża działalność firmy potencjalnym klientom. Filmy korporacyjne pozwalają na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów, dlatego coraz więcej osób się na niego decyduje.